Teledysk!!! Andrychów – Jesteśmy najlepsi! Big Cyc

TELEDYSK PROMUJĄCY ANDRYCHÓW!

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie przy współpracy z rockowym zespołem BIG CYC przygotowało teledysk promujący Andrychów. To szansa, aby pokazać nasze miasto szerszemu gronu odbiorców oraz jedna z form uczczenia jubileuszu 250-lecia lokacji Andrychowa, który przypada na 2017 rok.
Premiera: 30 czerwca 2017
Teledysk powstał do utworu „Jesteśmy najlepsi” i akcentuje walory krajobrazowe i turystyczne gminy Andrychów. Zostały w nim przedstawione najbardziej charakterystyczne miejsca, m.in.: Park Miejski, Pałac Bobrowskich, Plac Mickiewicza, Urząd Miasta, Basen Kąpielowy, wieża ciśnień czy samolot. W filmie wykorzystano również sceny z „lotu ptaka” prezentujące panoramę pięknego Andrychowa oraz nie mniej pięknych okolic, jak choćby tereny kompleksu wypoczynkowego i hotelu CZARNY GROŃ w Rzykach oraz malowniczo położonego Hotelu & SPA KOCIERZ w Targanicach. Jest się czym chwalić! „Beskid Mały, wspaniali ludzie, cudowna atmosfera, genialne widoki… i widoki oczywiście na rock’n’rolla i przyszłość!” – mówią muzycy zespołu.

Na ławeczce przy bezalkoholowej „Andrychowiance” usiedli i uroki Andrychowa wychwalali (od lewej):
Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak
Lider zespołu Big Cyc – Krzysztof Skiba
Nieprzeciętny miejscowy artysta – Zbigniew Bury

Teledysk dostępny: www.facebook.com/kulturaandrychow, kanał youtube Kultura Andrychów oraz na stronach www.kultura.andrychow.eu i www.250lat.andrychow.eu.

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc: „Urodziny miasta to zawsze fajna okazja, żeby coś ciekawego nagrać. Było wesoło: biegaliśmy po ulicach, zobaczyliśmy nagą syrenkę, rozmawialiśmy z Burmistrzem. Działo się! Ja nawet wcieliłem się w rolę burmistrza.” Panowie z zespołu żartobliwie opisują to wydarzenie w skrócie: „Zablokowaliśmy przejście dla pieszych wprowadzając w osłupienie okolicznych mieszkańców i kierowców. Mieszkańcy Andrychowa spontanicznie wylegli na ulice powitać nas z transparentami.”