Fotorelacje

Idealna Bajkolandia rozpoczęła cykl imprez z okazji 250-lecia Andrychowa!

28. maja 2017 r. Ten dzień nie był jak szóstka w totolotku 🙂 Jedyną niewiadomą była pogoda, a ta – dopisała po prostu idealnie! Resztę, skrupulatnie, chwilka po chwilce zaplanowało i koordynowało Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie. Kolejna – siódma już Bajkolandia za nami! Jedna z największych tego rodzaju imprez plenerowych dla dzieci na południu Polski rozpoczęła cykl przedsięwzięć i wydarzeń artystycznych związanych z obchodami 250-lecia otrzymania przez Andrychów praw miejskich. Na godzinę przed rozpoczęciem Bajkolandii po wielu latach przerwy otwarto jedną z najmilej wspominanych „dawnych” atrakcji miasta! Na stawie w Parku Miejskim znowu można popływać łódką lub rowerkiem wodnym! Dodatkową frajdą był fakt, że w czasie Bajkolandii przejażdżki były gratis! O obiekt i wyposażenie dba Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie. Wróćmy jednak do Bajkolandii! Tegoroczna – siódma! była wyjątkowa pod wieloma względami. W wydarzenie włączyły się aktywnie Zespoły Szkół Samorządowych, organizacje, instytucje samorządowe i wiele firm z terenu Gminy Andrychów. Przygotowane przez dzieci i młodzież prezentacje dotyczyły historii naszego regionu! Trzeba przyznać, że milusińscy i pedagodzy wspaniale wywiązali się ze znajomości tradycji i historii regionu, przygotowując barwny przegląd sukcesów naszej gminy! Podobnie jak przed laty, tak i teraz – sukces nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca!

     

Więcej fotek na www.andrychow.pl


Działo się… dzieje się… i dziać się będzie!
W 2017 roku zaplanowaliśmy różne formy uczczenia jubileuszu 250-lecia lokacji Andrychowa… I tak w poniedziałkowy poranek 20 marca rockowy zespół Big Cyc uczestniczył w nagraniu teledysku do utworu „Jesteśmy najlepsi”… Jak mówi Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc: „Urodziny miasta to zawsze fajna okazja, żeby coś ciekawego nagrać. Było wesoło: biegaliśmy po ulicach, zobaczyliśmy nagą syrenkę, rozmawialiśmy z Burmistrzem. Działo się! Ja nawet wcieliłem się w rolę burmistrza.” Panowie z zespołu żartobliwie opisują to wydarzenie w skrócie: „Zablokowaliśmy przejście dla pieszych wprowadzając w osłupienie okolicznych mieszkańców i kierowców. Mieszkańcy Andrychowa spontanicznie wylegli na ulice powitać nas z transparentami.”
W teledysku przewijać się będą zdjęcia z naszego pięknego Andrychowa oraz nie mniej pięknych okolic, jak choćby tereny kompleksu wypoczynkowego i hotelu Czarny Groń w Rzykach oraz malowniczo położonego Hotelu & SPA KOCIERZ w Targanicach. „Beskid Mały, wspaniali ludzie, cudowna atmosfera, genialne widoki… i widoki oczywiście na rock’n’rolla i przyszłość!” – mówią muzycy zespołu.
👉Zatem wraz z zespołem: „Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy zapraszamy na premierę teledysku „Jesteśmy najlepsi”!” Premiera zaplanowana jest na początek kwietnia.👍

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na portalach  www.nowiny.andrychow.eu  i  www.andrychow.pl

Tekst alternatywny   Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny