Fotorelacje

Działo się… dzieje się… i dziać się będzie!
W 2017 roku zaplanowaliśmy różne formy uczczenia jubileuszu 250-lecia lokacji Andrychowa… I tak w poniedziałkowy poranek 20 marca rockowy zespół Big Cyc uczestniczył w nagraniu teledysku do utworu „Jesteśmy najlepsi”… Jak mówi Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc: „Urodziny miasta to zawsze fajna okazja, żeby coś ciekawego nagrać. Było wesoło: biegaliśmy po ulicach, zobaczyliśmy nagą syrenkę, rozmawialiśmy z Burmistrzem. Działo się! Ja nawet wcieliłem się w rolę burmistrza.” Panowie z zespołu żartobliwie opisują to wydarzenie w skrócie: „Zablokowaliśmy przejście dla pieszych wprowadzając w osłupienie okolicznych mieszkańców i kierowców. Mieszkańcy Andrychowa spontanicznie wylegli na ulice powitać nas z transparentami.”
W teledysku przewijać się będą zdjęcia z naszego pięknego Andrychowa oraz nie mniej pięknych okolic, jak choćby tereny kompleksu wypoczynkowego i hotelu Czarny Groń w Rzykach oraz malowniczo położonego Hotelu & SPA KOCIERZ w Targanicach. „Beskid Mały, wspaniali ludzie, cudowna atmosfera, genialne widoki… i widoki oczywiście na rock’n’rolla i przyszłość!” – mówią muzycy zespołu.
👉Zatem wraz z zespołem: „Panie i Panowie, dziewczęta i chłopcy zapraszamy na premierę teledysku „Jesteśmy najlepsi”!” Premiera zaplanowana jest na początek kwietnia.👍

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na portalach  www.nowiny.andrychow.eu  i  www.andrychow.pl

Tekst alternatywny   Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny