Kolejne gwiazdy Koncertu Galowego! To będzie niezwykłe wydarzenie!

Mamy nadzieję, że jesteście miło zaskoczeni… Z równie wielką jak poprzednio radością zdradzamy nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią w Andrychowie 2 września podczas Koncertu Galowego… To Stanisław Soyka oraz Stachursky!!! A lista wciąż jest nie zamknięta, więc bądźcie czujni…

     

Stanisław Soyka. Wciąż inny wciąż nowy a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością. W jednym z licznych wywiadów artysta powiedział „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni.”

Jacek Stachursky to artysta, który wciąż zaskakuje swoich fanów nowoczesnym obliczem polskiej muzyki. Jacek Stachursky w dotychczasowej karierze wydał 9 płyt, które odniosły komercyjny sukces. Każda jego kolejna płyta to ogromna dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych.

Koncert Galowy: 2 września 2017
Miejsce koncertu: Stadion AKS Beskid